Avgust - 2017

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 325
Skupaj ogledov 343089 strani
Oddano glasov 469

Skupaj 584794 prikazov
Skupaj 32099 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

 Sobota, 11. julij 2015 10:50:54 - Tekmovanja

Rezultati 4. večerni turnir


Četrti večerni turnir, ki sta ga skupaj pripravila ŠK Branik in ŠK Kovinar, je privabil v Kulturni dom v Miklavžu, kar 80 igralcev iz Slovenije, Hrvatske in Avstrije, kar je preseglo vsa pričakovanja organizatorja.



Turnir je otvoril župan Miklavža gospod Leo Kremžar.

Po 29. partijah smo zjutraj ob 1.00 uri dobili zmagovalca. Zmagal je Darko Supančič FM, član ŠK Branik Maribor, ki je v 29 partijah zbral 25,5 točke, drugo mesto je presenetljivo zasedel Rok Vrban, član ŽŠK Maribor, ki je zbral 24,0 točk, tretje mesto je zasedel novi član ŠK Branik Maribor Mladen Trbojevič FM, prav tako s 24. točkami.



Derbi med igralcema Darkom in Mladenom, dobil ga je Mladen.

Ostali igralci so precej zaostali za prvo trojico, še najboljši je bil s 4. mestom Boris Mitrovič iz ŠD Fram z 18,5 točkami. Najboljši član ŠK Kovinarja je bil Fjodor Žugaj na 5. mestu s prav tako 18,5 točkami. Najboljši mladinec je bil Urban Čretnik iz ŽŠK Maribor s 17,0 točkami, najboljša šahistka Lea Števanec s 14,5 točkami. Od šahistov organizatorja lahko pohvalimo še Milana Stavanja - ŠK Kovinar, ki je bil na 10, mestu s 17,5 točkami in Tomaža Bajca - ŠK Branik, ki je bil na 25. mestu z 15,0 točkami.



Nagrado za najboljši performance, t.j. igralec, ki je najbolj presegel svoj pričakovani rezultat - dobil je umetniško sliko slikarja Bogdana Baroviča je bil Jože Kobale na 27. mestu, ki je s 15,0 točkami presegel svoj pričakovani rezultat za kar 10,0 točk.

Zmagovalcu in najboljšim čestitke - za vse pa velja se srečamo na kakšnem drugem turnirju!


4.večerni turnir - polmaraton
Miklavž na Dravskem polju - Dom kulture, 10.7.2015

Končno stanje
                       Tit ELO LRat FED                            Tocke MBuch   
1. Supancic Darko FM 2330 2306 SLO SK Branik Maribor 25.5 452.0
2. Vrban Rok I 2115 2241 SLO ZSK Maribor 24 454.0
3. Trbojevic Mladen FM 2381 2336 CRO SK Branik Maribor 24 452.0
4. Mitrovic Boris MK 2019 2176 SLO SD Fram 18.5 457.0
5. Zugaj Fjodor MK 2156 2132 SLO SK Kovinar DEM 18.5 454.0
6. Muzlovic Anastazij II 1753 1896 SLO SD Messer Slovenija Ruse 18.5 438.0
7. Pecnik Drago II 2007 SLO SD Messer Slovenija Ruse 18 451.5
8. Hergotic Ivica I 2043 2061 CRO SK Pretetinec 18 450.0
9. Virtic Franc ml. MK 2104 2171 SLO SK Kovinar DEM 17.5 452.0
10. Stavanja Milan MK 2169 1954 SLO SK Kovinar DEM 17.5 448.0
11. Hevir Vladimir I 2029 1959 SLO SK Gambit Maribor 17.5 447.0
12. Cretnik Urban MK 2157 1997 SLO ZSK Maribor 17 447.5
13. Hevir Zlatko MK 2122 1911 SLO ZSK Maribor 16.5 449.5
14. Virtic Samo I 1942 1968 SLO SK Kovinar DEM 16.5 449.0
15. Sorcnik Franc M 2049 2033 SLO SK Impol Slovenska Bistri 16.5 444.0
16. Kolar Branko I 1915 SLO SD Fram 16.5 437.5
17. Drnovsek Nejc MK 2121 2068 SLO ZSK Maribor 16.5 356.0
18. Vucko Joze MK 1923 1931 SLO SD Lendava 16 450.5
19. Skvorc Emanuel I 1925 2015 CRO SK Stridon Strigova 16 419.5
20. Cojhter Karl MK 2085 2048 SLO ZSK Maribor 15.5 418.0
21. Sardi Darko I 1949 2038 CRO SK Sloboda Cakovec 15.5 416.5
22. Babic Darko II 1769 2016 SLO SD Fram 15.5 415.0
23. Kodric Vladimir MK 1934 1963 SLO SK Loska dolina 15.5 412.5
24. Sostaric Denis IV 2009 SLO SK Malecnik 15 423.5
25. Bajec Tomaz 1795 SLO SK Branik Maribor 15 405.0
26. Vizovisek Slavko II 1963 1862 SLO ZSK Maribor 15 404.5
27. Kobale Joze 1500 SLO 15 398.0
28. Zvarc Tomaz 1753 SLO SD Kamnica 15 397.5
29. Srnec Slađan I 1861 1918 CRO SK Pretetinec 15 392.5
30. Kukovec Darko II 1920 SLO SD Fram 15 386.0
31. Zajsek Franc I 1777 1739 SLO SK Branik Maribor 15 349.5
32. Stevanec Lea FM 2031 2004 SLO SS Tomo Zupan 14.5 421.5
33. Zvekic Hajrudin II 1838 SLO SK Branik Maribor 14.5 421.0
34. Sahinovic Fikret II 1914 SLO SK Crna 14.5 419.0
35. Kirbis Milan MK 2016 1976 SLO SK Gambit Maribor 14.5 414.5
36. Ferk Peter II 1867 SLO SD Fuzinar SK Hapro 14.5 413.5
37. Srimf Silvester II 1803 SLO SK Smarje pri Jelsah 14.5 401.0
38. Ribic Marjan I 2088 1925 SLO SD Kamnica 14.5 397.5
39. Oswald Heinz 1900 AUT Leibnitz 14.5 394.5
40. Vekic Vojko II 1733 SLO SD Pragersko-Gaj 14.5 394.5
41. Jancigaj Saso IV 1541 1742 SLO SK En Passant 14.5 391.0
42. Alatic Andrej II 1743 SLO SK Branik Maribor 14.5 386.5
43. Mujagic Edzerin 1500 SLO 14.5 380.0
44. Prevolsek Miha 1719 SLO SD Messer Slovenija Ruse 14.5 377.5
45. Zavratnik Maks II 1885 SLO Koroski SK Dravograd 14.5 373.5
46. Filipovic Dragan 1743 SLO SK Branik Maribor 14.5 372.0
47. Krajnc Rudolf II 1794 SLO Koroski SK Dravograd 14.5 366.0
48. Sorcnik Klemen II 2026 1916 SLO SK Impol Slovenska Bistri 14 430.0
49. Senica Marjan II 1825 SLO 14 401.5
50. Krnjovsek Zlatko II 1852 1894 SLO SD Ponikva 14 393.5
51. Samardzic Ivan 1813 SLO SK Gambit Maribor 14 392.0
52. Flandija Zvonko 1695 SLO SD Kamnica 14 379.5
53. Husajna Nikola 1500 CRO 14 378.0
54. Kosir Miroslav II 1845 SLO SK Smarje pri Jelsah 14 358.5
55. Jevsnik Tone II 1717 SLO Koroski SK Dravograd 14 331.5
56. Selisek Leon II 1519 1702 SLO SD Ptuj 14 328.0
57. Kitek Ignac 1696 SLO SD Pragersko-Gaj 13.5 385.0
58. Dominko Darko II 1758 1800 SLO SD Ptuj 13.5 360.0
59. Srebre Beno 1623 SLO SK Branik Maribor 13.5 335.0
60. Vidonja Vlado 1500 SLO SD Pragersko-Gaj 13.5 332.5
61. Jemensek Joze 1619 SLO 13.5 331.5
62. Petek Renato 1609 SLO ZSK Maribor 13.5 331.0
63. Kure Franc II 1595 SLO 13.5 330.5
64. Lipovsek Miran MK 1935 1830 SLO SD Fram 13 388.5
65. Bruci Hamdi 1500 KOS 13 362.0
66. Gricnik Tine II 1559 SLO SD Messer Slovenija Ruse 12.5 369.5
67. Bezjak Zvonko II 1605 SLO SD Fram 12.5 338.0
68. Levacic Sebastijan 1500 1500 SLO 12.5 325.0
69. Korze Danilo I 2019 2048 SLO SD Fram 12 419.5
70. Kerman Josip II 1715 1863 CRO SK Goran Lopatinec 12 324.5
71. Cvirn Rajko II 1538 SLO SD Fram 12 323.5
72. Kuzner Ciril II 1780 1766 SLO SD Ptuj 11.5 333.0
73. Gselman Mirko MK 1726 1617 SLO SK Malecnik 11.5 330.0
74. Treska Klemen 1614 SLO 11 330.5
75. Hajec Bozidar II 1715 1818 CRO SK Pretetinec 10.5 334.0
76. Furh Ivan II 1502 SLO SK Branik Maribor 9.5 327.5
77. Tolic Mato I 1890 1947 SLO SK Malecnik 8.5 386.0
78. Krulic Goran 1500 SLO SK Branik Maribor 6.5 335.0
79. Jamnik Joze IV 1500 SLO SK Crna 4 339.5
80. Colev Goran 1500 CRO 4 330.5

Tabela na ŠZS


Ocena:   Ogledov: 3500  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 10-03-2017 08:42:33 Prudy

I thank you humbly for shnriag your wisdom JJWY



Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >| 



Najdi na strani

Pogrešam turnir

   standardni šah
   pospešeni 10 min
   hitropotezni 5 min
   hitropotezni 3 min +2sek
   vseeno

Oglašujejo pri nas