December - 2017

NePoToSrCePeSo
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  



Statistika strani...

Skupaj objav 356
Skupaj ogledov 431135 strani
Oddano glasov 538

Skupaj 728093 prikazov
Skupaj 34405 obiskov
Online 3 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

 Petek, 24. november 2017 11:04:05 - Tekmovanja

9. redni mesečni turnir


Predzadnji letošnji redni mesečni šahovski turnir na 10 minut razmišljanja po igralcu je potekal v znamenju MK Borisa Mitroviča iz ŠD Frama, ki je igral kot v najboljših časih in je v 9 partijah oddal le en remi, pa še ta po kratkem boju z varaždinčanom Ratkom Novakom. Ratko je v prvih štirih kolih doživel dva poraza in kaj več kot 2. mesto mu ni bilo več dosegljivo. Tretje mesto je zasedel zanesljivo »KOVINAR« Samo Virtič, 4. mesto Karl Cojhter iz ŽŠK Maribora, 5. in 6. mesto pa WFM Lea Števanec in MK Milan Kirbiš.

Razočarala sta »predsednik« ŽŠK Maribora Slavko Vizovišek z le 10. mestom in mesto pred njim čakovčan Darko Šardi. Od šestih domačih igralcev od katerih tokrat niso nastopili najboljši je bil še najboljši Hajrudin Zvekič na 8. mestu.

V skupnem seštevku so praktično oddana vsa tri prva mesta, saj ima Karl Cojhter 3 točke prednosti pred Leo Števanec, le-ta pa 10 točk prednosti pred Borisom Mitrovičom. Najboljši domačin v skupnem seštevku Hajrudin Zvekič se nahaja na 7 mestu.

Datum zadnjega turnirja bo podan naknadno.


ŠKBranik-redni9-2017
Maribor-Ljudski vrt, 23.11.2017

Koncno stanje
Tit ELO LRat FED Tocke Buch MBuch W-We
1. Mitrovič Boris MK 1961 2119 SLO ŠD Fram 8.5 46.5 36.5 2.96
2. Novak Ratko 2171 2272 CRO Varaždin 6.5 45.0 34.5 -0.73
3. Virtič Samo I 1942 2078 SLO ŠK Kovinar DEM 5.5 47.5 36.0 0.36
4. Cojhter Karl MK 1992 2098 SLO ŽŠK Maribor 5.5 47.0 35.5 0.08
5. Števanec Lea WFM 2090 2075 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 5.5 42.5 32.0 -0.14
6. Kirbiš Milan MK 1967 2007 SLO ŠK Gambit Maribor 5.5 41.5 31.5 0.40
7. Krnjovšek Zlatko II 1852 1998 SLO 5 43.0 33.0 0.16
8. Zvekič Hajrudin III 1883 SLO ŠK Branik Maribor 5 37.0 27.0 0.59
9. Šardi Darko 2075 CRO Čakovec 4.5 50.5 38.5 -0.53
10. Vizovišek Slavko II 1884 1940 SLO ŽŠK Maribor 4.5 34.5 26.5 -1.34
11. Alatič Andrej III 1870 SLO ŠK Branik Maribor 4 35.0 27.0 -0.56
12. Vidonja Vlado 1630 SLO ŠD Pragersko-Gaj 3.5 38.5 28.5 1.39
13. Srebre Beno 1783 SLO ŠK Branik Maribor 3 33.5 26.5 -1.02
14. Filipovič Dragan 1785 SLO ŠK Branik Maribor 2 37.5 29.5 -1.51
15. Furh Ivan III 1663 SLO ŠK Branik Maribor 2 34.0 27.0 -0.76
16. Krulič Goran 1500 SLO ŠK Branik Maribor 1.5 34.5 27.0 -0.35

Rezultati na ŠZS

Skupni vrstni red po 9 turnirjih
ZPIme in priimekELO123456789Točke
1.COJHTER Karl21296.55.55.556.55.5765.553
2.ŠTEVANEC Lea2170-7576.58655.550
3.MITROVIČ Boris2113-55.55-5658.540
4.ŠARDI Darko1972--684.54.544.54.536
5.VIZOVIŠEK Slavko18814.55.544.5-4.5-54.532.5
6.VIDONJA Vlado16912.5532.54.533.51.53.529
7.ZVEKIČ Hajrudin193844.55---4.54.5527.5
8.VIRTIČ Samo2053---4.55.5-5.555.526
9.KODRIČ Vladimir2055--655.565.56.5-24.5
10.GUNŠEK Alfred16574.544345---24.5

Ocena:   Ogledov: 159  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|