Avgust - 2018

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 427
Skupaj ogledov 631997 strani
Oddano glasov 704

Skupaj 1023681 prikazov
Skupaj 39367 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

 Sreda, 16. maj 2018 09:55:39 - Tekmovanja

10. turnir ciklusa pomlad-poletje 2018


Spomladansko poletni ciklus za leto 2018 se počasi končuje. Do konca je ostal le še en turnir, ki bo odločil končne zmagovalce, ne bo pa vplival na absolutnega saj je 1. mesto absolutno že nekaj turnirjev pred koncem oddano FM Darku Supančiču, ki je tudi včeraj med 19 šahisti z rutinirano igro s tremi mirnimi remiji in preostalimi zmagami tudi končal na 1. mestu.

Družbo na vrhu mu je sicer delal še en domač šahist MK Franc Virtič, ki bi lahko tudi zmagal turnir, vendar mu je večni »bratski« remi v zadnjem kolu odnesel 1. mesto. Tudi tretje, četrto in 5. mesto so zasedli sami domačini, MK Fjodor Žugaj, MK Darko Špelec in FM Dragan Simič. Med navedenimi je presenetil predvsem Darko Špelec, ki je na prejšnjem turnirju bil presenetljivo zadnji, tokrat pa presenetljivo 4. Včerajšnji turnir zagotovo ne bo ostal v spominu MK Karlu Cojhteru, veteranu iz ŽŠK Maribora saj je pristal na šele 13. mestu med 19 šahisti. Prav gotovo sta od turnirja več pričakovala tudi Vukmirovič Dušan iz ŠD Frama in Denis Šoštarič iz ŠK Malečnika, toda tokrat ni bil njun dan.

Ciklus se končuje čez 14 dni 28.05.2018.


Maribor-Ljuski vrt, 14.5.2018

Koncno stanje
Mesto Igralec FED Kat.ELO LRat p/m Tocke Buch MBuch W-We
1 (1) Supančič,Darko SLO FM 2298 2352 U60 9.5 68.5 54.5 1.02
2 (4) Virtič,Franc ml. SLO MK 2113 2247 9.5 65.0 54.0 2.24
3 (2) Žugaj,Fjodor SLO MK 2156 2269 8.0 67.5 54.0 0.15
4 (9) Špelec,Darko SLO MK 2025 2042 7.0 71.5 57.5 2.64
5 (5) Simič,Dragan SLO FM 2178 2183 7.0 69.0 55.0 -0.04
6 (3) Mitrovič,Boris SLO MK 1976 2247 U60 6.0 67.0 54.5 -2.01
7 (8) Virtič,Samo SLO I 1942 2074 6.0 66.5 54.0 0.51
8 (7) Vukmirovič,Dušan SRB I 2059 2134 6.0 63.5 52.5 -0.87
9 (11) Kopše,Jožef SLO II 2040 5.5 70.0 56.5 0.55
10 (6) Šoštarič,Denis SLO IV 1825 2152 5.5 68.0 54.5 -0.88
11 (12) Vizovišek,Slavko SLO II 1851 1952 U60 5.5 51.0 42.5 -0.12
12 (16) Zvekič,Hajrudin SLO III 1870 U60 5.0 59.5 48.5 0.88
13 (10) Cojhter,Karl SLO MK 1980 2040 U60 5.0 58.5 47.5 -0.93
14 (18) Filipovič,Dragan SLO 1614 U60 5.0 55.0 45.5 2.35
15 (14) Velec,Jože SLO I 1910 U60 5.0 49.5 41.0 -0.85
16 (13) Kobale,Jože SLO 1918 U60 4.5 53.0 42.0 -1.50
17 (15) Kontler,Saša SLO II 1898 1891 U60 4.5 48.5 41.5 -1.17
18 (17) Pušnik,Hinko SLO III 1841 3.5 49.5 42.0 -1.60
19 (19) Vidonja,Vlado SLO 1557 U60 2.0 54.5 42.0 -0.37

Rezultati turnirja...


LESTVICA PO 10. TURNIRJIH
ŠtPriimek ImeSLO RETING1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.SKUPAJ
1.SUPANČIČ D22979.5-9879.599109.580.5
2.VIRTIČ F.ml.22177.57696107.55.599.577
3.ŠOŠTARIČ Denis21176.566-9777.55.55.560
4.ŽUGAJ Fjodor2230879-6.5--9.59857
5.COJHTER Karl20387.5-6.56.58.57654.5556.5
6.MITROVIČ Boris21877.566-6.557-9653
7.ZVEKIČ H185854.55.55.55.54.55.52-543
8.VELEC Jože1956--6.55656.552.5541.5
9.KOPŠE Jožef2065---7.576-74.55.537.5
10.VIZOVIŠEK S19354.54.5565-51.5-5.537

Ocena:   Ogledov: 307  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >| 



Najdi na strani

Ukinitev SLO ratinga

   takoj
   postopno
   naj ostane

Oglašujejo pri nas