Avgust - 2018

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 427
Skupaj ogledov 632010 strani
Oddano glasov 704

Skupaj 1023704 prikazov
Skupaj 39367 obiskov
Online 5 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

 Torek, 29. maj 2018 14:20:06 - Tekmovanja

11. turnir ciklusa pomlad - poletje


Končal se je še en ciklus Branikovih šahovskih turnirjev. Na včerajšnjem zadnjem turnirju je zmagal malo presenetljivo a vendar zasluženo - Denis Šoštarič iz ŠK Malečnika pred Varaždinčanom Ratkom Novakom in MK Borisom Mitrovičom iz ŠD Frama. Četrto mesto je zasedel tokrat odličen Čakovčan Darko Šardi in šele na 5. mestu najdemo tokrat najboljšega domačina FM Dragana Simiča. Favorita za 1. mesto FM Darko Supančič in MK Fjodor Žugaj sta tokrat povsem pogorela in končala na 12. oziroma 9. mestu, kar se jima v zgodovini branikovih turnirjev še ni pripetilo. Skupno sta zaostala za pričakovanim rezultatom za skoraj 6 točk. Veliko SLO ratinga je »nabral« podpredsednik ŠK Branik-a Jožef Kopše, ki je med drugim premagal tudi Darka Supančiča. Tokrat se žal ni izšlo domačim igralcem saj med razočaranimi najdemo tudi Darka Špelca na 11. in Hajrudina Zvekiča na 13. mestu. Če so že bili razočarani domači šahisti pa so »gostje« bili zadovoljni saj so vsi po vrsti pridobili SLO ratinške točke.


Zmagovalec turnirja FM Darko Supančič

Denis Šoštarič

Hajrudin Zvekič - Čiko

Zmagovalec letošnjega spomladansko poletnega ciklusa je po pričakovanju Darko Supančič, ki, če že ni briljiral na zadnjem turnirju, je pa zanesljivo odigral celotni ciklus in zasluženo zmagal absolutno v kategoriji igralcev nad 2200 SLO ratinga pred Francem Virtičem ml. in Fjodorjem Žugajem. Ostali zmagovalci po kategorijah so: od 2000-2200 SLO ratinga Denis Šoštarič, od 1800-2000 Jože Velec iz ŠD Fram, do 1800 Beno Srebre in najboljši domačin Hajrudin Zvekič.


ŠK Branik Maribor-spomladansko poletni ciklus 11-2018-finale
Maribor-Ljudski vrt, 28.5.2018
Koncno stanje

Mesto Igralec FED Kat.ELO LRat p/m Tocke Buch W-We
1 (6) Šoštarič,Denis SLO IV 1825 2152 8.0 69.5 2.00
2 (2) Novak,Ratko CRO MK 2158 2304 8.0 66.5 -0.44
3 (4) Mitrovič,Boris SLO MK 1976 2247 U60 7.5 66.5 0.10
4 (7) Šardi,Darko CRO I 1893 2125 7.5 65.0 1.40
5 (5) Simič,Dragan SLO FM 2178 2183 7.0 66.0 -0.03
6 (10) Kopše,Jožef SLO II 2040 7.0 63.0 1.95
7 (9) Cojhter,Karl SLO MK 1980 2040 U60 6.5 68.5 1.32
8 (11) Vizovišek,Slavko SLO II 1851 1952 U60 6.5 54.5 0.66
9 (3) Žugaj,Fjodor SLO MK 2156 2269 6.0 65.5 -1.84
10 (12) Velec,Jože SLO I 1910 U60 6.0 60.5 0.86
11 (8) Špelec,Darko SLO MK 2025 2042 5.5 59.5 -1.50
12 (1) Supančič,Darko SLO FM 2298 2352 U60 5.5 56.0 -3.83
13 (13) Zvekič,Hajrudin SLO III 1870 U60 4.0 57.5 -1.25
14 (14) Srebre,Beno SLO 1716 U60 4.0 57.0 0.28
15-16 (16) Filipovič,Dragan SLO 1614 U60 4.0 53.0 0.92
15-16 (17) Vidonja,Vlado SLO 1557 U60 4.0 53.0 1.35
17 (15) Simič Pušnik,Vito SLO 1713 U15 2.0 52.5 -1.95

Rezultati turnirja...


KONČNA LESTVICA PO 11. TURNIRJIH
ŠtPriimek ImeSLO RaTING1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.SKUPAJ
1.SUPANČIČ D22979.5-9879.599109.5-80.5
2.VIRTIČ F.ml.22177.57696107.5-99.5-71.5
3.ŽUGAJ Fjodor2230879-6.5--9.598663
4.ŠOŠTARIČ Denis21176.566-9777.55.5-862.5
5.MITROVIČ Boris21877.566-6.557-967.560.5
6.COJHTER Karl20387.5-6.56.58.5765-56.558.5
7.VELEC Jože1956--6.55656.552.55647.5
8.ZVEKIČ H185854.55.55.55.54.55.5--5445
9.KOPŠE Jožef2065---7.576-74.55.5744.5
10.VIZOVIŠEK S19354.54.5565-51.5-5.56.543.5
11.SIMIČ Dragan22225.5-78-7---7741.5
12.ŠARDI Darko200265.55.5-5-5.5---7.535
13.KONTLER Saša19334.555-5.5---3.54.5-28
14.HEVIR Vladimir21566.5786-------27.5
15.SREBRE Beno16332.54.523.553-2--426.5

Ocena:   Ogledov: 336  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >| 



Najdi na strani

Ukinitev SLO ratinga

   takoj
   postopno
   naj ostane

Oglašujejo pri nas