November - 2020

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  




Statistika strani...

Skupaj objav 605
Skupaj ogledov 1272742 strani
Oddano glasov 1115

Skupaj 1936129 prikazov
Skupaj 53151 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 11. avgust 2020 10:50:24 - Tekmovanja

11. hitropotezni turnir ciklus 2020


Končuje se spomladansko poletni ciklus hitropoteznih turnirjev na 5 min + 3 sec, ki jih že standardno organizira ŠK Branik. Tokrat se je turnirja, verjetno zaradi vročine ali pa prevelike količine turnirjev v tem tednu, udeležilo le 9 šahistov. Na predzadnjem turnirju je zmagal domači IM Miran Zupe, ki je remiziral dve partiji s Supančičem in Draganom Simičem, ostale tekmece pa premagal, kar je bilo dovolj za 1. mesto.

Na 2. mestu je pristal FM Darko Supančič, ki je v zadnjem kolu izgubil z MK Karlom Cojhterjem in s tem zapravil delitev 1. mesta. Na 3. mestu je končal »junak« prejšnjega tedna MK Boris Mitrovič, sicer predsednik ŠD Frama, ki je ponovno igral »harakiri« brez remija, dva poraza z prvima dvema in šest zmag. Z 4. mestom verjetno ni zadovoljen FM Dragan Simič, ki je zapravil boljšo uvrstitev s porazom z Mitrovičem.

Na sredini lestvice najdemo dva veterana iz ŽŠK Maribora predsednika ŽŠK Maribor Slavka Vizoviška in Karla Cojhterja. Povsem zaostali so na zadnjih treh mestih pristali Vojko Vekič, sodnik Goran Krulič in mladinec Vito Simič, ki je kljub dobrim pozicijam uspel napraviti negativnega »fišera«.

Tokrat so največ FIDE točk pridobili Mitrovič 28, Zupe 15 in Vizovišek 10, največ pa izgubili Vito -26, Cojhter -22 in Supančič -9. Pred zaključkom ciklusa je v skupnem vrstnem redu še naprej Supančič, ki bo zanesljivo svojil naslov, na 2. mestu bo tudi skoraj zanesljivo Zupe, na 3. mestu pa Dragan Simič. Zadnji turnir tega ciklusa je predviden za naslednji ponedeljek.


Tabela stanja po 9. kolu
Rk.-NameRtgFED123456789Pts. TB3
1IMZupe Miran2196SLO½1½11111729
2FMSupancic Darko2224SLO½1½10111630
3-Mitrovic Boris1981SLO00111111630
4FMSimic Dragan2092SLO½½01½1115.530.5
5-Vizovisek Slavko1841SLO00001111432
6-Cojhter Karl2041SLO010½01½1432
7-Vekic Vojko1636SLO00000011234
8-Krulic Goran1437SLO00000½011.534.5
9-Simic Pusnik Vito1468SLO00000000036

Rezultati na ChessResults..."


Tabela rezultatov ciklusa
Zap.TekmovalecFIDE ELO123456789101112Skupaj
1.Supancic Darko22297.007.009.508.508.009.006.509.509.009.006.0089.00
2.Simic Dragan21807.508.008.507.507.508.506.008.008.508.505.5084.00
3.Zupe Miran21968.008.008.006.508.509.008.509.007.507.0080.00
4.Cojhter Karl20416.006.505.007.007.007.005.506.008.006.004.0068.00
5.Mitrovic Boris19816.006.007.008.007.007.009.006.0056.00
6.Sostaric Denis20786.506.005.506.006.005.509.0044.50
7.Flandija Zvonko17824.506.005.503.506.003.005.5034.00
8.Vrban Rok22138.505.508.509.5032.00
9.Spelec Darko19385.005.004.007.004.505.5031.00
10.Vizovisek Slavko18415.005.005.505.005.504.0030.00
11.Vekic Vojko16343.003.505.003.002.502.005.004.002.0030.00
12.Virtic Franc Ml.22047.007.505.507.5027.50
13.Kontler Sasa18005.505.505.505.505.0027.00
14.Kirbis Milan19375.506.005.506.0023.00
15.Vidonja Vlado15044.003.001.503.001.004.502.002.501.5023.00
16.Velec Joze18256.506.005.504.0022.00
17.Prevolsek Miha19816.004.505.005.5021.00
18.Zvekic Hajrudin17804.505.002.004.505.0021.00
19.Simic Pusnik Vito14684.503.001.004.003.504.500.0020.50
20.Virtic Samo19705.005.005.0015.00

Ocena:   Ogledov: 217  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|