November - 2020

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  




Statistika strani...

Skupaj objav 605
Skupaj ogledov 1272746 strani
Oddano glasov 1115

Skupaj 1936138 prikazov
Skupaj 53151 obiskov
Online 1 obiskovalec

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani ŠK Branik - Maribor!

Turnirji - kaj, kje in kdaj???

Petek - 16. oktober 2020 - ŠKL
ODPOVEDANO - Štajerska kadetska liga 2020/2021 - turnir 1/8, Srednja gradbena šola Maribor, 16.10.2020 ob 15.30 uri, Švicar, 7 kol, tempo 10 min + 5 sek

Četrtek - 15. oktober 2020 - Turnir
ODPOVEDANO - 9. turnir UKM, 15.10.2020. 17:00, Univerz. knjižnica Maribor, Gospejna 11, Maribor, Švicar, 9 kol, tempo 10 minut.

Torek - 13. oktober 2020 - Naomi Bar
ODPOVEDANO - PJ - Bar Naomi 2020 posp., 8/10, Naomi Bar, 13.10.2020 ob 17.30 uri, Švicar, 9 kol, tempo 10 min + 5sek

Torek - 06. oktober 2020 - Naomi Bar
Ciklus GT 2020 hitropotezni, 8/10, Naomi Bar Maribor, 6.10.2020 ob 17.00 uri, švicar z igralnim časom 5 min + 2 sek

Torek - 22. september 2020 - Naomi Bar
PJ - Bar Naomi 2020 posp., 7/10, Naomi Bar, 22.9.2020 ob 17.30 uri, Švicar, 9 kol, tempo 10 min + 5sek

Rezultati turnirjev od sedaj tudi na Chess-Result.com...


 Četrtek, 01. oktober 2020 12:43:02 - Tekmovanja

Državna ekipna liga 2020





Upravni odbor je obravnaval vsebino vezano na izvedbo ligaških tekmovanj za letošnje leto z ozirom na situacijo s korona virusom in sprejel naslednja sklepa:

K.13.1. sklep: Navodila za izvedbo šahovskih aktivnosti se dopolnijo z naslednjim: Ves čas trajanja aktivnosti je v zaprtih prostorih obvezno nošenje mask za vse prisotne.

K.13.2. sklep: Vse šahovske lige, ki se še niso začele se lahko odigrajo le v obliki »gostovanj«, kjer so na isti lokaciji oz. v istem prostoru lahko samo igralci dveh nastopajočih ekip in sodnik, skladno z dopolnjenimi Navodili za izvedbo šahovskih aktivnosti, ki zajemajo tudi obvezno nošenje mask ves čas tekmovanja. Klubi ne bodo sankcionirani v kolikor ne bodo nastopili v ligi, prav tako noben klub ne more izpasti ali napredovati. V kolikor so klubi že plačali tekmovalne licence za nastop v ligi, pa se te ne bodo udeležili, se licenca prenese v prihodnje leto. V kolikor se klubi odločijo za nastop v ligi, mora vsak udeleženec podati izjavo, da v zadnjih 10 dneh ni imel nobenih simptomov covid-19 ali drugih podobnih bolezni. UO priporoča, da se v posamezni ligi igrata največ 2 koli v enem vikendu. Prenos terminov ligaških tekmovanj za leto 2020 v leto 2021 ni možen.

Po odstopu štirih klubov - ŠK Ljubljana (zmagovalec 2019), ŠK KRKA Novo mesto, ŠK Impol Sl. Bistrica in ŠD Domžale (novinec v ligi) se bo pomerilo šest klubov. Tekmovanje se bo odvilo kot oblika gostovanja po dve ekipi - šest desk - v igralnem prostoru.


Tabela stanja - po 1. kolu
Rk.Team123456 TB1 TB2 TB3 TB4
1SK Zalec----24.506.8
SD Pomgrad----24.506.8
3ZSK Maribor Poligram----23.508.8
4SK Triglav Krsko----02.508.8
5SD Ptuj----01.506.8
-SK Branik Maribor---01.506.8

Langerjeva vila, Mladinska ulica 29, Maribor

ŠK Branik igra vse dvoboje v Mariboru kot sledi:

1. kolo v petek ob 17:00 v našem klubu Mladinska 29, Maribor proti Žalcu (2.10.2020)
2. kolo v soboto ob 15:00 v Univerzitetni knjižnici Maribor proti ŽŠK (3.10.2020)
3. kolo v nedeljo ob 11:00 v našem klubu s Ptujem (4.10.2020)
4. kolo v sredo ob 17:00 v našem klubu z Krškim (7.10.2020)
5. kolo v nedeljo ob 11:00 v našem klubu z Radensko (11.10.2020)

Sodnik vseh dvobojev kjer smo domačini je Goran KRULIČ.

Tabela rezultatov - skupaj

Tabela rezultatov - po kolih...


Tabela stanja po 2. kolu
Rk.Team123456 TB1 TB2 TB3 TB4
1ZSK Maribor Poligram---447.5031.5
2SD Pomgrad-3--37.5145
3SK Zalec-3--37.5138.3
4SD Ptuj---25028.8
5SK Triglav Krsko---05031.3
6SK Branik Maribor2---03.5026.3

Tabela stanja po 3. kolu
Rk.Team123456 TB1 TB2 TB3 TB4
1ZSK Maribor Poligram-4-612096.8
2SD Pomgrad-3-511084.8
3SK Zalec3--39084.8
4SK Branik Maribor2-4-27.5065.5
5SD Ptuj--227057.8
6SK Triglav Krsko--07.5075

Tabela stanja po 4. kolu
Rk.Team123456 TB1 TB2 TB4
1ZSK Maribor Poligram44.54-3.5816185
2SD Pomgrad23-4.53.5513148
3SK Zalec1.534.53-412142.5
4SK Branik Maribor2-1.543.5411125
5SD Ptuj-1.5323.5310112.5
6SK Triglav Krsko2.52.5-2.52.5010125

Z zmago v Murski Soboti smo kolo pred koncem postali zmagovalci Državne članske lige za leto 2020. Naša zbirka naslovov državnega prvaka se je povečala. Čestitke ekipi "Železničarski šahovski klub Maribor Poligram"! So zapisali "mariborski železničarji" na Facebooku...


Tabela stanja PO 5. kolu
Rk.Team123456 TB1 TB2 TB4
1ZSK Maribor Poligram44.5453.51021286.5
2SD Pomgrad234.54.53.5717.5239
3SK Zalec1.534.531.5413.5195
4SK Branik Maribor21.51.543.5412.5183.3
5SD Ptuj11.5323.5311163.5
6SK Triglav Krsko2.52.54.52.52.5214.5215.8


Ocena:   Ogledov: 254  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|